Nedělní Bohoslužby v měsíci Září 2020

13. 9. 2020 pouze bohoslužby v 10:30 hod. – proběhne SBOROVÝ DEN. Budou se číst zprávy ze života sboru za rok 2019. Můžete se těšit i na několik fotografií, jak jsme zachytili onen loňský rok. Přijďte prosím všichni. Odpolední bohoslužby se tudíž konat NEBUDOU.

20. 9. 2020 Evangelický den. Každým rokem býval evangelický den. Letos není jeden centrální pro celou naši církev, ale byl tento den rozdělen do seniorátu. Proto jsme pozvání do KOMORNÍ LHOTKY na 9:00 hod. Po těchto bohoslužbách proběhne i krátké setkán seniorátního presbyterstva. Proto prosím všechny presbytery, aby se těchto bohoslužeb zúčastnili a neutíkali hned po bohoslužbách domů. Na těchto bohoslužbách bude vystupovat i naše doprovodná kapela z FM. Máte se tedy na co těšit. Bohoslužby v FM se tedy konat NEBUDOU. Domluvte si odvoz do Komorní Lhotky.

27. 9. 2020 Bohoslužby v 10:30 – Konfirmační slavnost. Tuto neděli se sejdeme v červeném kostele ČCE v 10:30 hod. Součástí bohoslužeb bude křest některých konfirmadů, samotná konfirmace a společná Večeře Páně. Také můžete pozvat své známé, kteří mají děti, neboť bude uděleno požehnání školákům.